Pages Navigation Menu

parkietcompl - invest parkiet Gdynia, Warszawa

Wygrane w grze multi multi

Wygrane w grze multi multi

Bardzo znanym sposobem na wygrywanie dużych pieniędzy są gry w Totolotka. Jedną z gier do wyboru w systemie jest gra Multi Multi. Czym się charakteryzuje systemgry i jak wyglądają multi multi statystyki wygranych? Przyjrzyjmy się najwyższym wygranym w ostatnich latach.

Rekordowym wynikiem w grze Multi Multi jest kwota ponad siedmiu milionów złotych, jest to fascynujący wynik. Kto z nas pogardziłby taką pokaźną kwotą? Na drugim i trzecim miejscu najwyższych wygranych są również fantastyczne wygrane, to kwoty przekraczające aż trzy miliony złotych. Multi multi statystyki pokazują, że milion złotych wzwyż udało się wygrać, tutaj uwaga, aż czterdziestu dziewięciu osobom! Jak wnoszą statystyki i ogólnodostępna lista wygranych w samej grze Multi Multi ilość wygranych, od stu tysięcy złotych do ponad siedmiu milionów, osiągnęło aż osiemset dziewięćdziesiąt jeden osób. Czy trzeba być ogromnym szczęściarzem, aby wzbogacić się o tak pokaźną sumkę? Uważam, że nie. Szczęściu trzeba pomagać, a jak głosi stare powiedzenie “żeby wygrać, trzeba grać”.

Znamy wiele osób grających w systemie Totolotka, a tym samym znamy też wielu szczęśliwych wygranych. Ta gra, jak każda gra losowa niesie ze sobą ogromne ryzyko wygranej. Przeglądając listę zwycięzców widzimy, że te wygrane opiewają na bardzo duże kwoty.