Pages Navigation Menu

parkietcompl - invest parkiet Gdynia, Warszawa

Podłoga dębowa – to jest to! Deska podłogowa dębowa – producent

Podłoga dębowa – to jest to! Deska podłogowa dębowa – producent

Zbudowałeś dom. Wyremontowałeś mieszkanie. Zaprojektowałeś ogród, kupiłeś akcesoria, tkaniny, meble. Pomalowałeś ściany i sufit… A co z podłogą? Czy podłoga nie jest ważna? Owszem, jest. Nawet, jeśli nie mamy w zwyczaju “patrzeć pod nogi” i jeśli zamierzamy przykryć szczelnie podłogę matą, chodnikiem czy dywanem – podłoga, jest jakość, materiał i kolor, jest jednym z ważniejszych elementów wystroju naszego wnętrza.

 

Jeśli w to nie wierzymy, wystarczy przypomnieć sobie, o jak wielki dyskomfort przyprawia nas podłoga… Nieudana. Gdy np. jest krzywa, gdy brak w niej kilku lub choć jednej deski, gdy jej kolor czy choćby odcień “gryzie się” z kolorem czy stylem mebli lub ścian. Wtedy na pewno zauważymy, że “coś jest z nią nie tak”. Wie o tym każdy producent desek podłogowych. wiedzą tez klienci, dlatego często stawiają na klasykę – taką, jak deska podłogowa dębowa. Klasyka bowiem wcale nie musi oznaczać nudy – a ogranicza popełnienie błędu. Klasyka bowiem zawsze jest modna.
Na szczęście rynek oferuje ogromny wybór desek podłogowych. W tym również dębowych. Dąb alabaster, dąb rustical, gobi, orzech – to tylko kropla w morzu dębowych desek. Warto przyjrzeć się im bliżej.