Pages Navigation Menu

parkietcompl - invest parkiet Gdynia, Warszawa

Nowoczesne wykończenie schodów w domu czyli schody z paneli – opinie

Nowoczesne wykończenie schodów w domu czyli schody z paneli – opinie

Panele podłogowe to doskonały materiał wykończeniowy. To materiał trwały, solidny, łatwy w montażu i do tego efektowny. Panele podłogowe można zamontować w każdym pomieszczeniu w domu, także w kuchni czy w łazience, wystarczy wybrać ich odpowiedni model. Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że panele podłogowe, można też zamontować na schodach w domu. W ten sposób tworzy się jedną spójną całość, która bardzo efektownie się prezentuje.

Jak zamontować panele na schodach?

Na każdych schodach w domu, można zamontować panele. Można do tego wynająć fachowca, ale nie trzeba, samemu też sobie z tym poradzimy o własnych siłach. Wystarczy robić to dokładnie, systematycznie i pomału. Panele na schodach bardzo ładnie się prezentują, są bardzo eleganckie a to że ich montaż jest bardzo prosty, jest ich niewątpliwą zaletą. Montaż paneli na schodach, należy rozpocząć od samej góry i stopniowo schodzić w dół. Nie można zapomnieć o listwach przyściennych i przypodłogowych. Dokładnie trzeba dociskać do siebie panele, by potem w trakcie ich użytkowania nie rozsuwały się one.

Schody z paneli opinie

Bardzo dużo ludzi ma w domu panele na schodach i bardzo je sobie chwalą. Opinie na ten temat są bardzo pozytywne, bo panele dodają elegancji domowi. Poza tym ich szeroki wybór kolorystyczny, pozwala dopasować je do każdego wnętrza, także do holu w którym znajdują się schody. Poza tym panele są bardzo praktycznym wykończeniem schodów, są łatwe w utrzymaniu w czystości, można je myć i odkurzać, bez obaw. Panele zwykle występują w naturalnych odcieniach drewna, ale mogą też być bielone albo przyciemnione, dzięki temu są bardzo nowoczesną propozycją do współczesnych, nowocześnie urządzonych wnętrz. Panele na schodach montuje się bezklejowo, na zasadzie zacisków. Nikt więc nie pobrudzi się przy tej czynności, co także jest wielką zaletą montażu paneli podłogowych na schodach. Poza tym montaż jest szybki, co w przypadku schodów, które są często użytkowane, jest bardzo dobre.