Pages Navigation Menu

parkietcompl - invest parkiet Gdynia, Warszawa

Cyklinowanie podłóg w Warszawie – co i jak? Tanio!

Cyklinowanie podłóg w Warszawie – co i jak? Tanio!

Nawet najpiękniejsze, najbardziej eleganckie, najwykwintniejsze czy najciekawsze wnętrze straci swój klimat i urok, jeśli zapomnimy o podłodze. Brzydka, zaniedbana, nietrafiona podłoga, jest w stanie zniweczyć każdy, najlepszy projekt. I – niestety – odwrócić uwagę od innych walorów wnętrza. To bardzo ważne, by podłoga była nie tylko atrakcyjna, lecz także bezpieczna. I zadbana. Owszem, może posiadać “patynę czasu” – ta bywa wręcz modna, i jest nieunikniona – lecz powinna być regularnie konserwowana. Temu właśnie służy cyklinowanie podłóg.

 

Cyklinowanie podłóg polega – w skrócie – na przygotowaniu podłogi do dalszych etapów konserwacji. To wtedy usuwa się stara farbę, nierówności, szlifuje. Czynność tę zatem należy wykonywać niezwykle starannie i cierpliwie – od niej bowiem, w dużej mierze, zależy skuteczność pozostałych zabiegów.
Nie jest to zabieg tani, jednak nie należy się zrażać. Warszawa i inne miasta oferują tanio wykonywane cyklinowane, zaczynające się już od około 10 zł. za metr kwadratowy. W cenie tej mieści się podstawowa usługa. Inne, z użyciem nowocześniejszych technologii są już oczywiście wielokrotnie droższe.