Pages Navigation Menu

parkietcompl - invest parkiet Gdynia, Warszawa

Magia z Paradyża – płytki podłogowe łazienkowe

Magia z Paradyża – płytki podłogowe łazienkowe

Nasza łazienka – oaza spokoju, relaksu, miejsce, w którym bywamy kilka razy dziennie. Jej wygląd i wygodna są więc szczególnie ważne.
Jeśli kiedykolwiek urządzaliśmy czy remontowaliśmy łazienkę, lub mamy zamiar to zrobić, z pewnością otarliśmy się o nazwę “paradyż”. Jest to bowiem wieś w woj. łódzkim słynące z płytek łazienkowych – charakterystycznych, wyjątkowo starannie wykonanych i w ogromnej ilości wzorów. To klasa sama w sobie. A raczej klasyka. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetową hasło “paradyż płytki podłogowe” by roztoczyła się przed naszymi oczami lista zadowolonych klientów. I długa historia tych płytek.

 

Płytki z Paradyża, to zarówno płytki ścienne, przeznaczone dla różnych pomieszczeń – kuchni, łazienek itd. – jak podłogowe. Produkowane i w tradycyjnej, zgaszonej kolorystyce, i w bardzo żywych barwach. I gładkie, i wzorzyste z możliwością zestawienia ich w rożne motywy. Jeśli nie jesteśmy pewni co do tego, co najlepiej zaprezentuje się na naszej podłodze czy ścianie, co do specyfiki płytek, jeśli mamy jakiekolwiek związane z tym wątpliwości, producent udzieli nam fachowej porady.